Fenomenalny pojedynek czeskiej drużyny narodowej - klęska narodowej drużyny Polski w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

Fenomenalny pojedynek czeskiej drużyny narodowej - klęska narodowej drużyny Polski w pierwszym spotkaniu eliminacji do Euro 2024!

Narodowa kadra Czech zwycięża narodową drużynę Polski w inauguracyjnym pojedynku zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Poprzednie mistrzostwa świata w wykonaniu reprezentacji Polski nie były zbytnio udane. Polscy zawodnicy oczywiście byli w stanie wywalczyć awans do fazy pucharowej, jednakże nie każdemu podobał się styl, w jakim tego dokonali. Wielbiciele piłkarscy z naszego kraju zgodnie uważali, że zmiana na stanowisku selekcjonera jest konieczna. Między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o przerwaniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem piłkarskiej polskiej reprezentacji, a jego pierwszym istotnym oponentem była kadra Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Mistrzostw Europy 2024 i niezwykle istotne było to, żeby zwyciężyć.

Nastroje w drużynie Polski Przed pierwszym gwizdkiem arbitra były dobre, jednak weryfikacja przyszła naprawdę szybko. Narodowa drużyna Czech bowiem dała radę strzelić dwie bramki już po trzech minutach starcia. Zarówno dla sympatyków zgromadzonych na trybunach w Pradze, jak i zawodników był to istny szok. Piłkarze narodowej drużyny Czech prezentowali się dużo lepiej od polskich zawodników od pierwszego gwizdka arbitra i nic nie wskazywało na to, iż w drugiej odsłonie to się zmieni. Polska narodowa drużyna w drugiej części starcia wyglądała nieco lepiej, jednak to piłkarze z Czech zdobyli trzeciego gola. Strzelcem trzeciego gola w 64. minucie był Kuchta. Zawodnicy narodowej drużyny Polski dali radę strzelić tylko jednego gola na trzy minuty przed zakończeniem meczu. Ten mecz w wykonaniu polskiego zespołu był tragiczny i warto to zaznaczyć. Portugalski szkoleniowiec Fernando Santos z pewnością nie tak debiut w kadrze narodowej Polski. W drugim pojedynku eliminacyjnych zmagań polska narodowa drużyna mierzyć się będzie z Albanią. Polska drużyna narodowa z całą pewnością musi zdobyć trzy punkty w tym starciu.