Kadra narodowa Brazylii zagra w 1/4 finału mistrzostw świata po tym jak zwycięża narodową reprezentację Korei Południowej!

Kadra narodowa Brazylii zagra w 1/4 finału mistrzostw świata po tym jak zwycięża narodową reprezentację Korei Południowej!

Reprezentacja Brazylii zagra w 1/4 finału mundialu po tym jak ogrywa kadrę Korei Południowej!

Obecnie rozgrywane światowe mistrzostwa są niesamowite pod wieloma względami i nie można temu zaprzeczyć. Końca dobiegły grupowe potyczki, a więc nadszedł czas na to, co piłkarscy wielbiciele najbardziej kochają. Chodzi oczywiście o play offy, gdzie przegrana może Cię wyeliminować z turnieju oraz marzeń o zdobyciu pucharu świata. W niedzielny wieczór drużyna narodowa Polski poniosła porażkę z kadrą narodową Francji wyniki 1:3 i została wyeliminowana z mistrzostw świata. Dla futbolowych kibiców w Polsce, gdyż nie oznaczało to jednak końca emocji, gdyż turniej wciąż trwa. Warto z całą pewnością oglądać poczynania drużyny Brazylii, gdyż ze spotkania na spotkanie prezentuje się dużo lepiej. Spotkanie 1/8 finału z narodową reprezentacją Korei Południowej było tego najlepszym dowodem, gdzie zawodnicy brazylijskiego zespołu narodowego postanowili urządzić sobie festiwal strzelecki w pierwszej odsłonie. Bramka numer jeden dla Brazylii została strzelona już w szóstej minucie, a jej strzelcem był Vinicius Jr, który świetnie poradził sobie w szesnastce z defensywnymi zawodnikami rywala.

Pierwsza połowa była prawdziwym koszmarem dla zespołu Korei Południowej. Szczególnie, że I część zakończyła się prowadzeniem zespołu narodowego Brazylii wynikiem 4:0. Następne trafienia zdobywali Neymar, Richarlison a także Lucas Paqueta. Zgromadzeni na trybunach futbolowi fani mogli odczuwać satysfakcję, ponieważ mieli możliwość oglądać prawdziwy popis drużyny Brazylii. Tempo tego spotkania mocno opadło w II odsłonie. Zawodnicy Brazylii starali się tworzyć następne akcje, ale gracze narodowego zespołu Korei Południowej bardzo dobrze się bronili. Na kwadrans przed końcem spotkania Korea Południowa zdobyła bramkę honorową, która była ozdobą pojedynku. Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się gracz drużyny Korei Południowej, a golkiper drużyny narodowej Brazylii nie miał szans na sprawną interwencję. Finalnie to spotkanie skończyło się rezultatem cztery do jednego dla brazylijskiej reprezentacji narodowej, która w następnej rundzie mierzyć się będzie z narodowym zespołem Chorwacji. Stawką tego pojedynku będzie kwalifikacja do półfinału mundialu i pewność gry o medal.